TurizmasKaimo turizmas Žilių sodyboje

Vidurio Lietuvoje, šalia Ariogalos miestelio bei Dubysos, jau 20 metų įsikūrusi Žilių šeimos sodyba. Tai puiki vieta rengti įvairius pobūvius, renginius, šventes, ramiai ir turiningai pailsėti, rasti privatumą bei pasisemti naujų jėgų uždaroje sodyboje. Sodyboje įrengtas uždaras saugus kiemas Jūsų automobiliams, tai pat visoje teritorijoje apstu žalumos, gėlynų, yra nuosavas miškelis, kriokliai, pavėsinė, šašlykinė bei šiuo metu įrenginėjamas baseinas. Šalia miškelio yra didelis sodas kuriame galėsite mėgautis jo teikiamomis gėrybėmis (obuoliais, vyšniomis, trešnėmis (geltonosiomis ir raudonosiomis), kriaušėmis, slyvomis, vynuogėmis, juodaisiais serbentais).

Jūsų šventės proga patiekalus paruošime iš sodyboje natūraliai augintų daržovių, vaisių, uogų bei mėsytės. Smalsieji poilsiautojai gali vaikščiodami pamatyti kaip atrodo baltieji povai, fazanai, antis, vištos, poni arkliukai, šarole veislės prancūziškus galvijus, Lietuvos baltąsias genofondines kiaules. Vaikučiai galės žaisti jiems įrengtoje žaidimų aikštelėje. Suaugusieji gali pramankštinti raumenis aikštelėje žaisdami krepšinį. Tai visiškas privati sodyba norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio.

Teirautis dėl sodybos

Vidurio Lietuvoje, šalia Ariogalos miestelio bei Dubysos, jau 20 metų įsikūrusi Žilių šeimos sodyba. Tai puiki vieta rengti įvairius pobūvius, renginius, šventes, ramiai ir turiningai pailsėti, rasti privatumą bei pasisemti naujų jėgų uždaroje sodyboje. Sodyboje įrengtas uždaras saugus kiemas Jūsų automobiliams, tai pat visoje teritorijoje apstu žalumos, gėlynų, yra nuosavas miškelis, kriokliai, pavėsinė, šašlykinė bei šiuo metu įrenginėjamas baseinas. Šalia miškelio yra didelis sodas kuriame galėsite mėgautis jo teikiamomis gėrybėmis (obuoliais, vyšniomis, trešnėmis (geltonosiomis ir raudonosiomis), kriaušėmis, slyvomis, vynuogėmis, juodaisiais serbentais). Jūsų šventės proga patiekalus paruošime iš sodyboje natūraliai augintų daržovių, vaisių, uogų bei mėsytės. Smalsieji poilsiautojai gali vaikščiodami pamatyti kaip atrodo baltieji povai, fazanai, antis, vištos, poni arkliukai, Šarole veislės prancūziškus galvijus, Lietuvos baltąsias genofondines kiaules. Vaikučiai galės žaisti jiems įrengtoje žaidimų aikštelėje. Suaugusieji gali pramankštinti raumenis aikštelėje žaisdami krepšinį. Tai visiškas privati sodyba norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio.


POBŪVIŲ SALĖ

Erdvi ir prabangi pobūvių salė, kuriai jaukumą suteikia akmeninis židinys bei 350l akvariumas. Pobūvių salė talpina iki 50žmonių, įrengta šildomomis grindimis taip pat yra baras (maisto ruošimo vieta, šaldytuvas, arbatinukas, prausykla), garso aparatūra (aux, standartinė audio jungtis, wifi, mikrofonai.) šviesos efektais, vaizdo projektorius. Atskira virtuvė. Jūsų patogumui yra įrengti 3 tualetai. Maitinimas: Sodyboje dirba virtuvės šefas su komanda, kuris išpildys visus Jūsų pageidavimus, bei lūkesčius. Šventės metu gali būti tik viena renginys.


SVEČIŲ APARTAMENTAI

Sodyboje svečių apartamentuose yra įrengta 5 miegamieji kambariai iš jų 2 turi tualetą, dušą. Taip pat yra bendras tualetas, dušas. Kiekvienas kambarys turi po mini šaldytuvą. 6 dvigulės lovos ir 5 viengulės lovos Jūsų ramiam poilsiui. Yra galimybė apnakvindinti ir daugiau žmonių. Duodame tvarkingą švarią patalynę ir rankšluostėlius. Jūsų  patogumui įrengta jauki virtuvė su virykle, arbatinuku, šaldytuvu, mikrobangų krosnelė, reikalingais indais, įrankiais.


PIRTIS

Siūlome laisvalaikio praleidimą tradicinėje lietuviškoje jaukioje pirtyje. Pirtis įkaitinama su malkomis iki 80-90 laipsnių. Pirtyje gali ilsėtis iki 10 žmonių. Poilsio plotas su akmeniniu židiniu bei 350l akvariumu. Jums pageidaujant, paruošime užkandžių ar karštų patiekalų.


BASEINAS

Kviečiame svečius atsigaivinti baseine, kuris yra apsuptas orchidėjų. Baseine vandens temperatūra XX laipsnių, įrengtos vandens kaskados ir povandeninės srovės. Įrengta poilsio erdvė su akmeniniu židiniu bei 350l akvariumu. Jums pageidaujant, paruošime užkandžių ar karštų patiekalų.

 

Rezervuokite sodybą!

Atsipalaiduokite pabėgę nuo miesto šurmulio privačiame, uždarame Žilių ūkio kaimo turizmo sodybos ansamblyje, kur pasirūpinsime kokybiškomis ir ekologiškomis vaišėmis, vaikai ir jaunimas turės, kur praleisti laiką kieme (pavėsinė ir krepšeinio aikštelė), o patys linksmai praleisite laiką modernioje salėje su baru ir muzikos įranga..

+370 618 32040
Teirautis dėl sodybos